Optymalizacja nowych technologii

Stworzymy lub rozwiniemy technologię jakiej potrzebujesz

Zastanawiasz się, jak wdrożyć innowacyjne rozwiązania w Twoim przedsiębiorstwie? W Unitem Software zajmujemy się tworzeniem nowych technologii dla firm, które usprawnią działanie linii produkcyjnej. Zapewniamy więc pełne wsparcie na etapie badań przemysłowych oraz prac rozwojowych.

Jak to działa?

Następne
Następne
01
.
Analiza procesu

Analiza procesu

02
.
Określenie kluczowych  zmiennych procesu

Określenie kluczowych zmiennych procesu

03
.
Parametryzacja procesu

Parametryzacja procesu

04
.
Weryfikacja poprawności  pomiarów

Weryfikacja poprawności pomiarów

05
.
Kolekcja danych

Kolekcja danych

06
.
AI design

AI design

07
.
ML + DL

ML + DL

08
.
korzyści

korzyści

Optymalizacja nowych technologii

Tworzenie technologi przemysłowej – dla kogo?

Industry 4.0 to zupełnie nowy trend w zarządzaniu produkcją. Rewolucją są nie tylko rozwiązania robotyczne i automatyzacja działalności, ale także cyfrowe zarządzanie produkcją. Nasze systemy wykorzystując big data, przeprowadzają analizy procesów produkcyjnych i służą do realizacji procesów predykcyjnych. Dzięki tworzeniu nowych technologii przemysłowych możliwe jest zwiększenie wydajności i zmniejszenie kosztów produkcji.

Naszą ofertę kierujemy do firm, które posiadają linie produkcyjne częściowo lub całkowicie zautomatyzowane/zrobotyzowane. Tworzenie technologi przemysłowej możliwe jest nawet wtedy, gdy przedsiębiorstwo posiada tylko jedną zautomatyzowana linię, która produkuje finalny produkt lub półprodukt.

Proces wdrażania nowych technologii

Tworzenie technologi przemysłowej dla firm zawsze rozpoczynamy od analizy danych z linii produkcyjnej. Jeśli klient nie gromadzi tych informacji, instalujemy urządzenie (hardware i software), które automatycznie je zbiera. Następnie stworzony przez nas algorytm analizuje dane i w ciągu trzech dni przedstawia wyniki. Prezentują one kluczowe zmienne procesu, które generują koszty i wpływają na wydajność. Nasz system pozwala więc wykryć usterki i awarie, a także przewidzieć zmiany parametrów, które wpłyną na efektywność produkcji.

Następnym krokiem jest tworzenie nowych technologii dla firm. Dostosowujemy je do konkretnej linii produkcyjnej, dzięki czemu dokładnie spełniają one oczekiwania naszych klientów. Wynalazki realizujemy zarówno od strony hardware, jak i software. Jeśli masz więc pomysł, jak poprawić funkcjonowanie linii produkcyjnej, zgłoś się do nas. Na podstawie Twojego pomysłu i dostępnych danych stworzymy nową technologię.

Dlaczego warto zdecydować się na nowe technologie od Unitem Software?

Nasze systemy produkcyjne wyróżniają się:

  • algorytmem dostosowanym do konkretnej linii produkcyjnej, który umożliwia zmiany procesów w firmie,
  • w pełni zautomatyzowaną analizą – system nie wymaga wielomiesięcznej pracy analityków,
  • ceną – tworzenie technologi przemysłowej nie musi być drogie. Unitem Software oferuje systemy oparte na sztucznej inteligencji, które są niezwykle korzystne cenowo.

Unitem Software to także optymalizacja procesów INDUSTRY 4.0. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Arrow icon