Optymalizacja procesów INDUSTRY 4.0

Zoptymalizujemy twój proces / fabrykę

Optymalizacja procesów produkcyjnych to sposób na lepsze zarządzanie firmą. Dzięki niej zyskasz większą kontrolę nad wykorzystywanymi zasobami oraz kosztem i wydajnością pracy. Wybierz Unitem Software i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Jak to działa?

01
.
pomysł

pomysł

02
.
nasza praca: technologia

nasza praca: technologia

03
.
programowanie

programowanie

04
.
osiągnięty cel

osiągnięty cel

Optymalizacja procesów  INDUSTRY 4.0

Optymalizacja procesów produkcyjnych – dla kogo?

Jeszcze do niedawna pełna automatyzacja produkcji przemysłowej wydawała się niemożliwa. Wraz z erą Industry 4.0 te czasy odchodzą jednak w zapomnienie. Nasz system oparty na sztuczne inteligencji to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na zwiększeniu wydajności i zysków. Dzięki oferowanej przez nas optymalizacji procesu produkcyjnego nie musisz analizować danych tradycyjnymi metodami lub czekać na efekty wielomiesięcznej pracy analityków. Wszystkie potrzebne informacje otrzymujesz już po kilku dniach.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które produkują towary w procesach częściowo albo całkowicie zrobotyzowanych lub zautomatyzowanych. Technologia Unitem Software doskonale sprawdzi się także w przypadku, gdy w parku maszyn jest tylko jedna zautomatyzowana linia produkująca finalny produkt lub detal.

Zwiększy wydajność z Unitem Software

Na czym polega optymalizacja procesu produkcji? Na początku pytamy naszych klientów, czy gromadzą dane z linii produkcyjnej. Jeśli tego nie robią, instalujemy system (hardware i software), który zbiera wszystkie potrzebne informacje. Następnie nasza oryginalna technologia analizuje dane. Zazwyczaj cały proces nie zajmuje więcej niż 3 dni. Po tym czasie otrzymasz informacje o czynnikach na linii i hali produkcyjnej, które generują koszty i zmniejszają wydajność. Dzięki tym danym optymalizacja pracy linii produkcyjnej stanie się o wiele prostsza. Pozwalają one wyeliminować usterki i awarie, a więc znacząco podnieść jakość pracy. Nasz algorytm zajmuje się także przewidywaniem oraz informowanie o  przyszłych zmianach parametrów. Pozwala to utrzymać dotychczasową wydajność.

Dlaczego warto wybrać optymalizację procesów INDUSTRY 4.0?

Nasz systemy produkcyjne wyróżniają się:

  • wysoką trafnością wskazań czynników wpływających na wydajność i koszty produkcji,
  • szybką analizą – nawet po 3 dnia analizy jesteśmy w stanie wskazać czynniki wpływające na proces produkcyjny,
  • szybkimi efektami – już po miesiącu pojawiają się pierwsze efekty ekonomiczne,
  • w pełni zautomatyzowaną analizą – nasz system nie wymaga wielomiesięcznego okresu wdrożenia z zespołem analityków,
  • ceną – optymalizacja kosztów produkcji w Unitem Software jest niezwykle atrakcyjna cenowo.

Oferujemy także tworzenie nowych technologii dla firm.

Arrow icon